Galerie

Vítejte v mé fotogalerii

Home / Keňa 2010 /

Oběd

DSCN7747.JPG Národopisné středisko 2ThumbnailsOběd dvaNárodopisné středisko 2ThumbnailsOběd dvaNárodopisné středisko 2ThumbnailsOběd dvaNárodopisné středisko 2ThumbnailsOběd dvaNárodopisné středisko 2ThumbnailsOběd dvaNárodopisné středisko 2ThumbnailsOběd dvaNárodopisné středisko 2ThumbnailsOběd dva

Dorážíme na místo naší třetí zastávky, do národopisného centra. Zúčastníme se programu sestaveného z kmenových tanců, ale ten začíná až za hodinu. V mezičase si děti mohou na trávě u parkoviště chvilku odpočinout a dostanou limonády a sušenky k obědu. Já otvírám lahve s pitím otvírákem na mém švýcarském nožíku a když se jednomu z řidičů zdá, že mi to jde moc pomalu, pomáhá mi zubama.

Visits
7465
Rating score
no rate
Rate this photo

0 comments